Novinky

Sixadmin

Stavebná projekcia

O nás

Projekčná firma KONSTRUKT STEEL, s.r.o. pôsobí v oblasti stavebníctva a projektovej dokumentácie už od roku 2008. Našou hlavnou činnosťou je vypracovávanie projektov pre rôzne stupne povolení a zároveň aj vybavenie samotného povolenia.

Dôkladné vypracovanie projektovej dokumentácie ovplyvňuje kvalitu stavby, jej životnosť aj možnosti jej úplného využívania. Preto je naším cieľom našim zákazníkom odovzdať kvalitne spracovanú projektovú dokumentáciu, s hodnotnými technickými riešeniami vybranými tak, aby čo najviac vyhovovali zákazníkovi. Na základe dôkladnej projektovej dokumentácie bude môcť byť kvalitne zrealizovaná aj samotná stavba.

Každý projekt je pre nás jedinečný a zaslúži si našu plnú pozornosť. Projekty vypracujeme na mieru a k zákazníkom, tak ako aj ku projektom, pristupujeme individuálne.

Pri spracovaní projektu poskytujeme odborné konzultácie k jednotlivým častiam projektovej dokumentácie, technickým riešeniam, použitým materiálom, získaniu stavebného povolenia, či iných povolení. Dlhoročná prax v oblasti projektovej dokumentácie, oceľových konštrukcií a statiky je zárukou kvality našich služieb.

Na začiatku fázy realizácie projektu Vám vieme doporučiť spoľahlivých stavebných odborníkov z rôznych stavebných profesií, s ktorými spolupracujeme, aby kvalitne zrealizovali projekt.