Novinky

Bazény

Stavebná projekciaDelfino je spoločnosť, ktorej dominanciou sú samočistiace bezúdržbové keramické bazény s unikátnymi protiprúdnymi plaveckými trenažérmi s jednosmerným riečnym prúdením, vodopádmi, rôznymi druhmi hydromasáži dotvárajúcimi bazény s vysokou estetickou aj funkčnou pridanou hodnotou za bezkonkurenčné ceny.

Medzi aktuálne otázky pri budovaní bazéna je zameranie sa na nadčasové architektonické riešenie podporené s hygienickými  štandardami pre bazény s kvalitou na úrovni pitnej vody.

Delfino sa zameral pri technologických riešeniach na know how v spolupráci s najprestížnejšími výrobnými závodmi v Európe.

Naše technologické riešenia samočistiacich bezúdržbových keramických bazénov pracujú v najvyšších hygienických procesoch vhodných pre bazény na plávanie s novorodencami alebo ľuďmi s vážnymi zdravotnými problémami, rehabilitáciách po chirurgických zákrokoch či nehodách.

Vysoké hygienické štandardy sú zabezpečené automatizovanými systémami využívajúcimi prírodné procesy na princípoch fyziky v kombinácii s inteligenciou kompatibilnou s rozhraniami KNX alebo CRESTON.